KONST / Litografier / Färglitografier 13023289
nr 1302 3289
Mikael Frygelius
(1952-2001), Sverige
Färglitografier, 4 st, Stockholmsmotiv, Numrerade. Signerade. Motivet: 53x55cm
Mikael Frygelius, svensk målare född i Kristinehamn 1952, död i Stockholm 2001.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 20 januari 2020
kl 19:14:50
20/1 17:25:21
20/1 17:58:26
20 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Mikael Frygelius
Läs mer om Mikael Frygelius